Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyOtestovali jsme výkon Tegry 3 ve smartphonu HTC One X

Otestovali jsme výkon Tegry 3 ve smartphonu HTC One X

O slunečném víkendu jsme se podívali na to, jak kvalitní fotografie a videa smartphone HTC One X produkuje. Dnes se naopak zaměříme na to, co asi zajímá každého z vás ? na výkon čtyřjádrového čipsetu Tegra 3 od kalifornské společnosti nVidia, známého výrobce grafických akcelerátorů.

Protože máme nový top model HTC momentálně v redakci, rozhodli jsme se jeho výkonný hardware potrápit v pětici známých a často používaných syntetických testů (benchmarků). Jde konkrétně o tuto pětici: Quadrant Standard, AnTuTu, SmartBench 2012, CF-Bench a AndEBench.

Nepřehlédněte: Podívejte se, jak fotí a natáčí video smartphone HTC One X

V případě prvního měřeného testu dosáhl smartphone One X pěkného skóre 4 478 bodů. Po absolvování druhého benchmarku se nám na obrazovce objevil výsledek 10 452 bodů. Zbylé tři testy zvládl s výsledky 4322/3227 (první číslo reprezentuje výkon telefonu v běžných operacích, druhé herní výkonnost), 21914/58514/12276/ (nativní skóre/Java/celkový výsledek) a 8699/279 (nativní/Java).

Na samý závěr jsme se podívali na výkon telefonu při prohlížení webových stránek. Prostředníkem nám k tomu byl prohlížeč Chrome, který přestože se nachází stále v betaverzi, vypadá nadějně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ten výkon je prostě úžasný ale stejně bych si radši koupil One S… tu Tegru bych prostě nevyužil..
    Kdyby udělali nějakej mobil jako byl Desire Z tak bych neváhal.. Tu Hw klávesnici prostě miluji na svém Zku!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře