Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyOpravdový Fruit Ninja krájí ovoce na kousíčky

Opravdový Fruit Ninja krájí ovoce na kousíčky [video]

Je tomu zhruba deset dní, co se na sociálních sítích začalo šířit video, které vychází z tématiky veleúspěšné hry pro mobilní platformy. Fruit Ninja je mezi uživateli titul natolik populární, že dočkal reálného ztvárnění. Video do dnešního dne zaznamenalo na YouTube už více jak 16 milionů zhlédnutí.

Ve hře Fruit Ninja se hráči pouští do masakrování ovoce na kousky vhodné do salátu. Aby to neměli ale zase tak jednoduché, musí si čas od času dávat pozor na bomby, které nesmí zasáhnout. Při hraní titulu od Halfbrick Studios se vám nebudou vařit mozkové závity. Jde především o oddychovku, ve které je vaším cílem rozsekat co nejvíce ovoce a dosáhnout co nejvyššího skóre. O nic jiného.

Ale zpět k videu, na které 23. prosince na Facebooku upozornil Daniel Dočekal. V něm uvidíte korpulentního ninju, který za doprovodu moderní elektronické hudby krájí různé druhy ovoce na kousíčky. Klipu se nedá upřít jistá dávka originality a humoru.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře