Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus začalo oficiálně zasílat do ČR. Cena telefonu One je o 900...

OnePlus začalo oficiálně zasílat do ČR. Cena telefonu One je o 900 korun nižší než u překupníků

Společnost OnePlus uspořádala v Praze tiskovou konferenci, na které oznámila již dříve avizovanou dostupnost telefonu One na českém trhu včetně cen. Model v bílé verzi se 16 GB paměti vyjde na 8 089 korun, provedení v černé barvě se 64 GB stojí 8 989 korun. K ceně je dále potřeba připočítat 499 Kč za poštovné do České republiky.

Smartphone OnePlus One mohou čeští zákazníci objednávat prostřednictvím online obchodu OnePlus.net. Bez pozvánky lze mobil koupit každé úterý, s pozvánkou kdykoliv.

Vedle samotného telefonu značka One nabízí i zajímavé příslušenství, například externí baterii s kapacitou 10 000 mAh za pouhých 484 korun. Dostupná ale bude až ke konci tohoto měsíce. Na všechny produkty z e-shopu se OnePlus.net se vztahuje standardní dvouletá záruka.

OnePlus One je zajímavý smartphone s Full HD displejem, procesorem Snapdragon 801, 3 GB RAM a 16 GB nebo 64 GB prostoru pro systém a data. Telefon podporuje LTE, ale bez důležitých frekvencí 800 a 900 MHz, takže v Česku chytá LTE jen ve městech. Dále má ve výbavě 13Mpx fotoaparát a nechybí mu ani NFC pro bezkontaktní platby.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

    • Zdravím, někdy v průběhu třetího kvartálu – jak představení, tak prodej.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře