Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyGoogle spustil online obchod s hardwarem Google Store. Češi a Slováci mají...

Google spustil online obchod s hardwarem Google Store. Češi a Slováci mají ale zatím smůlu

Google uvedl do provozu nový internetový obchod, kde je možné zakoupit smartphony, tablety, chytré hodinky a další produkty s Androidem. Ale moc nejásejte, v Česku a na Slovensku není služba zatím dostupná.

Pokud na Google Store přistupujete z České republiky, zobrazí se hláška: „V této zemi zatím obchod Google Store není k dispozici. Pracujeme na co nejrychlejším zpřístupnění v dalších zemích.“

Google trochu škodolibě doporučuje alespoň navštívit mutaci e-shopu pro Spojené státy, abyste se se slzou v oku podívali na to, o co přicházíte. Americká verze je kupodivu přeložena do češtiny, k nákupu se zákazník ale nedostane.

Nový obchod společnost Google představila při příležitosti uvedení Chromebooku Pixel. Google Store by měl pokrývat všechny objednávky hardwaru a příslušenství, které byly dosud dostupné v obchodě Play – ten bude nyní sloužit primárně pro nákup aplikací, her, filmů a hudby.

59

11a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře