Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus Two je nyní možné získat bez pozvánky. Cena není příznivá

OnePlus Two je nyní možné získat bez pozvánky. Cena není příznivá

Jeden z nejlepších smartphonů světa je od včerejšího dne ve volném prodeji bez nutnosti pozvánek! OnePlus Two láká na opravdu skvělou výbavu, před kterou konkurence bledne závistí. V Česku je novinka dostupná s operační pamětí 3 GB nebo 4 GB.

Včera byl v České republice spuštěn volný prodej telefonu OnePlus Two. S plnou dvouletou zárukou ho nyní koupíte v e-shopu levnesmartphony.cz. K dostání jsou dvě verze: slabší s 3GB operační pamětí a 16GB interním úložištěm za 11 999 Kč. Model s 4GB RAM a 64GB pamětí koupíte za 13 999 Kč.

Ceny jsou podstatně vyšší, než za jaké telefon nabízí výrobce na svém webu. Na stránkách OnePlus základní verze začíná na 9 199 Kč, dražší provedení má potom cenovku 11 099 Kč. Problémem však je, že zájemci o nový model se prozatím musí spolehnout na pozvánku. O tu se lze přihlásit zde. Do této chvíle o ní bylo požádáno už skoro čtyřmilionkrát.

Smartphone OnePlus  Two běží na procesoru Snapdragon 810 od Qualcommu taktovaném na 1,8 GHz. Ve výbavě má také 5,5palcovou obrazovku s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů a ochranným sklíčkem Gorila Glass 4.  Zákazníci kromě vysokého výkonu jistě ocení také parádní zpracování. Kovový rám v kombinaci s antracitově černým zadním krytem vytváří luxusní dojem. Jako třešnička na dortu je tu čtečka otisků prstů.

OP_s02_c014

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře