Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus One už koupíte bez pozvánky, ale pouze v úterý

OnePlus One už koupíte bez pozvánky, ale pouze v úterý

Jeden z nejzajímavějších telefonů loňského roku je možné konečně zakoupit bez pozvánky. Firma OnePlus oznámila, že počínaje dneškem každé úterý zpřístupní objednávky všem zákazníkům.

Mezi lidmi je o telefon OnePlus One díky příznivé ceně stále nebývalý zájem a poptávka značně převyšuje nabídku. Přístroj je oficiálně k dispozici pouze na pozvánku a dostat se k němu touto cestou není vůbec snadné.

Společnost OnePlus však alespoň částečně tenhle problematický cyklus shánění zjednoduší. Každé úterý umožní uživatelům telefon objednat přes oficiální obchod a to po dobu 24 hodin, v našem časovém pásmu od 9 hodin ráno.

Za bílý model s 16 GB paměti zaplatíte 269 dolarů, zatímco varianta s 64 GB přijde na 299 dolarů. Telefon lze samozřejmě pořídit i u tuzemských přeprodejců, avšak v tomto případě se docela prodraží.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře