Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus 8 Pro dostane špičkový displej z herních smartphonů

OnePlus 8 Pro dostane špičkový displej z herních smartphonů

Podle zahraničních serverů byly zahájeny práce na chytrém telefonu OnePlus 8 Pro, který se stane nejnovějším top modelem v nabídce čínské značky. A tomu bude odpovídat i výbava. Kromě špičkového procesoru a fotoaparátu telefon údajně dostane i displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Tímto panelem přitom disponují zatím pouze herní smartphony Razer Phone 2 a ASUS ROG Phone II.

Vyšší obnovovací frekvence displeje má ovládání uživatelského prostředí operačního systému Android opticky ještě o něco zrychlit. Vše bude působit daleko svižněji a plynuleji. Obnovovací frekvenci panelu bude zřejmě možné přepínat v krocích 60 Hz, 90 Hz a 120 Hz. Bude tak jen na uživateli, pro jakou hodnotu se rozhodne. Pokud pro 60 Hz, ušetří tím baterii a prodlouží tak výdrž telefonu.

O výbavě OnePlus 8 Pro toho ale jinak zatím příliš nevíme. Záda telefonu by se mohla stát domovem pro hlavní fotoaparát se čtyřmi čočkami a procesorem by pak mohl být Snapdragon 855+. Dále očekáme minimálně 8 GB operační paměti, 120 GB/256GB úložiště a také vysokokapacitní baterii s podporou rychlého dobíjení.

K představení OnePlus 8 Pro by mohlo dojít v průběhu května příštího roku. Dříve se s telefonem v obchodech určitě nesetkáme.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře