Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus 5 a 5T získávají update na Android 9.0 Pie

OnePlus 5 a 5T získávají update na Android 9.0 Pie

Dalšími smartphony, které dostávají nejnovější Android 9.0 Pie, jsou OnePlus 5 a OnePlus 5T. Výrobce na dostupnost aktualizace upozornil na svém oficiálním webu.

Součástí důležitého updatu je nové uživatelské rozhraní (gesta jsou však vyhrazena pouze pro model 5T) a chybět nemůže ani prosincový balík bezpečnostních záplat operačního systému. Přítomen je také herní režim ve verzi 3.0, funkce nerušit (Do Not Disturb) a do výchozí fotoaplikace byla integrována funkce Google Lens. Ta spolupracuje s Asistentem Google a dokáže vyhledávat věci a místa prostřednictvím fotoaparátu.

Aktualizace je distribuována metodou OTA (over-the-air) a jak už bývá zvykem, zpočátku je dostupná pouze pro malé množství zařízení. Během několika týdnů by ale měla dorazit na úplně všechny telefony.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

 1. Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 4.0“:
  captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  a více než 8400 dalších kategorií captcha,
  s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
  Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

  Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
  Hodně štěstí!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře