Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyOmylem poslaná zpráva? S aplikací Strings žádný problém!

Omylem poslaná zpráva? S aplikací Strings žádný problém!

Zeptejte se kohokoli, zda už někdy v životě omylem poslal textovku někomu úplně jinému, než původně zamýšlel. Pravděpodobně odpoví, že ano. Někdy to může být celkem zábavné, ale někdy si tím můžete pěkně zavařit. Naštěstí je tu aplikace Strings.

Strings funguje stejně jako jiné aplikace určené k posílání zpráv, až na to, že uživateli umožňuje smazat obsah, který již odeslal. A nemusí se jednat jen o text. Smazat z konverzace lze i fotografie, videa či e-maily. Ani tím však možnosti Strings nekončí. Odesílatel obsahu může také nastavit, zda si příjemce může daný obsah uložit nebo stáhnout. Informován je dokonce i o tom, zda si příjemce zprávu ofotil (pořídil screenshot).

Samozřejmě, že aby to celé fungovalo, musí konverzace probíhat přes Strings. Poté, co se uživatel rozhodne, že chce zprávu smazat, dojde k jejímu nevratnému vymazání ze zařízení příjemce a stejně tak i serverů Strings.

Aplikace Strings je dostupná zcela zdarma v Apple App Store. Na verzi pro operační systém Android se podle tvůrců pracuje. Kdy ale bude aplikace v Google Play dostupná, to zatím nevíme.

[appbox appstore id928252690]

4 1

2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře