Olympiáda se blíží. Soutěž o 340 smartphonů Samsung startuje


Olympiáda se blíží. Soutěž o 340 smartphonů Samsung startuje

T-Mobile ve spolupráci se společností Samsung připravil pro fanoušky sportu v rámci aplikace LOH 2016 exkluzivní letní soutěž o 340 telefonů. V době konání Olympijských her v Riu, tedy od 5. do 21. června, se každý den bude hrát o dvacet smartphonů Galaxy J3 (2016). Za každou zlatou medaili pro český tým se ale do soutěže přidá další telefon, a to model S7 edge.

Každý den se soutěžícím v aplikaci v náhodném čase zobrazí tři otázky s tématem olympijských her. Ten, kdo po zveřejnění celé sady otázek v daný den odpoví správně a nejrychleji, vyhraje telefon. Soutěžit mohou pouze zákazníci T-Mobile, výhra se oznamuje e-mailem.

Aplikace LOH 2016 získala letos v červnu ocenění v soutěži Mobilní aplikace roku 2016: 1. místo v kategorii Novinka roku. Uživatelům nabízí kompletní zpravodajský servis, rozpis jednotlivých disciplín, program her, výsledkové listiny, exkluzivní rozhovory, videogalerii, aktuální novinky přímo z místa dění (on-line textové přenosy), soutěže, informace o členech Českého olympijského týmu a další unikátní obsah. Ke stažení je zdarma pro iOS a Android.

Czech Team
Czech Team
Cena: Zdarma
Czech Team
Czech Team
Vývojář:
Cena: Zdarma

Galaxy J3

Zdroj: T-Mobile

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. Stanislav

    opravte si datum konání. Červen už asi nikdo nestihne 😉

  2. Tomáš

    Fuuuj !!! Vyhrat a prodat!! 😀Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.