Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyOficiálně potvrzeno: Apple představí iPhone 6 a chytré hodinky 9. září

Oficiálně potvrzeno: Apple představí iPhone 6 a chytré hodinky 9. září

Deváté září bude velkým dnem pro Apple. V tento den americká společnost představí nové telefony iPhone 6 a pravděpodobně i svůj první počin v oblasti nositelné elektroniky, chytré hodinky iWatch.

Vybraní novináři už obdrželi oficiální pozvánku se sloganem „Wish we could say more“, tedy „Kéž bychom mohli říci více“. Představení novinek se uskuteční ve Flint Center for the Performing Arts at De Anza College v Cupertinu. Apple přitom dříve představoval nové produkty v sanfranciském Moscone Centru.

Podle dosavadních spekulací by měly být uvedeny stejně jako minulý rok dva nové iPhony. Lišit se budou především svojí velikostí, zatímco jeden bude vybaven 4,7palcovým displejem, druhý nabídne dotykový panel s úhlopříčkou 5,5 palce. Dočkat bychom se měli také hodinek iWatch, které údajně budou prezentovány jako doplněk a nikoli jako zcela nová kategorie produktů.

Nové smartphony budou představeny s novou verzí operačního systému iOS 8, která přináší velké množství novinek. V den tiskové konference začne Apple iOS 8 distribuovat všem uživatelům. Dosud byl k dispozici jen vývojářům.

Odhalení novinek Applu budeme sledovat, informace se ihned objeví na našich stránkách.

upload

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře