Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyOdstartoval druhý ročník ankety Mobilní aplikace roku 2012

Odstartoval druhý ročník ankety Mobilní aplikace roku 2012

Nezávislá členská síť TUESDAY Business Network již podruhé vyhlašuje anketu Mobilní aplikace roku, kterou chce opět upozornit na zajímavé české aplikace pro chytré mobilní telefony a zároveň tak podpořit české a slovenské vývojáře.

Anketa je určena pro nejširší veřejnost, která může až do 10. dubna nominovat své oblíbené aplikace.

Anketa Mobilní aplikace roku, navazující na projekt Creative Communication Award zaměřený na nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace, se letos již podruhé soustředí pouze na mobilní aplikace na platformách iOS (iPhone), Android, Windows Phone, Symbian, Blackberry, Bada (Samsung) a HTML5.

Nominační fáze ankety Mobilní aplikace roku 2012 probíhá na stránkách www.aplikaceroku.cz až do 10. dubna 2012 a zúčastnit se jí může jak široká veřejnost, tak i samotní vývojáři. Po tomto datu odborná porota, složená z členů programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY a vybraných expertů na telekomunikace a mobilní aplikace, rozřadí nominované aplikace do osmi kategorií:

Hry a zábava
Mapy, navigace
Sociální sítě
Foto
Média (knihy, hudba, filmy?)
Životní styl
Praktické (jízdní řády, počasí, recepty a další)
Profesionální

Hlasování bude probíhat od 23. dubna do 23. května 2012 a výsledky budou vyhlášeny 13. června 2012 na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 tisíc Kč.

Všechny fáze projektu můžete také sledovat na Twitteru nebo na Facebooku. Pokud Vás zajímá průběh loňského ročníků a informace o vítězích, prohlédněte si kompletní výsledky.

Partnery soutěže jsou společnosti Crazy Tomato, Google Česká Republika a T-Mobile Czech Republic. Mediálně je anketa zastřešena servery Androidmarket.cz, Lupa.cz, MobilMania.cz, Root.cz, SmartMania.cz a SvětAndroida.cz. Anketu je pořádána nezávislou členskou sítí firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře