Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyOdolná alternativa GoPro kamery od XiaoMi vás vyjde na 99,99 dolaru včetně...

Odolná alternativa GoPro kamery od XiaoMi vás vyjde na 99,99 dolaru včetně poštovného

Pokud patříte mezi aktivní lidi a chtěli byste si své zběsilé kousky natočit na památku nebo pro další účely možná přemýšlíte nad nákupem GoPro kamery. Víte ovšem, že společnost XiaoMi nabízí velmi podobné zařízení za zlomek ceny? 

Zmiňované zařízení od XiaoMi se jmenuje XiaoMi Yi, je vybavené 16 MPx kamerou s širokoúhlým objektivem (155 stupňů) a senzorem Sony Exmor R (BSI, CMOS) a problém mu nedělá dokonce ani 60 fps.

Vnitřnosti odolné kamery od XiaoMi jsou velmi podobné GoPro kameře. V kompaktní konstrukci kamerky najdeme 1010 mAh baterii, kterou lze velmi jednoduše vyměnit, a dále Bluetooth, Wi-Fi a slot na microSD kartu až do velikosti 64 GB.

Co se týče samotného natáčení, uživatelům je k dispozici redukce šumu, aplikace pro smartphony a několik uživatelských módů (například natáčení time-lapse atd.). Na vnější straně kamery najdeme závit pro pohodlné upevnění.

A teď to zdaleka nejzajímavější, čímž je cena. Ta byla stanovená na 99,99 dolaru a to včetně poštovného. Pokud si kameru chcete objednat i vy, navštivte e-shop GearBest.

xiaomitryptyk

Zdroj: GearBest

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

    • skoda, ze je ted takovy blby kurz na dolar, mozna by se to vyplatilo vic kupovat za eura…

  1. Vypadá velice slibně… nevíte někdo jestli se náhodou nedá použít zároveň jako kamera do auta snímající provoz?

    • Asi určitě by jsi se touhle kamerou připravil o funkce jako, zapnutí snímání po nastartování, Záznam uložený do speciální složky v případě překročení parametrů na gyroskopu a podobné. Určitě by se vyplatila kamera přímo určená k provozu v autě.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře