Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyODIN je chytrý projektor, který se vejde do kapsy

ODIN je chytrý projektor, který se vejde do kapsy

Nyní již úspěšný kickstarterovský projekt ODIN by nám měl ke konci tohoto roku poskytnout chytrý projektor s Androidem, který vám umožní sledovat filmy na velké „obrazovce“ všude na cestách.

Projektor ODIN bude pohánět Android 4.4 KitKat a vedle baterie v něm najdeme také poměrně výkonné reproduktory. Projektor bude možné skrze Wifi propojit s vaším telefonem, nebo se napojit přímo na internet a streamovat filmy z Netfix, Hulu a podobných služeb, nebo si spustit přímo něco ze svého Skydrive či Dropboxu.

Další možnosti se pak odvíjejí od základních parametrů a již nastíněného použití. Díky ODINovi budete moci hrát na velké obrazovce hry ze svého telefonu, nebo pohodlněji ovládat kancelářské aplikace. Možností jsou však desítky.

Kickstarterovská kampaň požadovala na ODIN 250 tisíc dolarů, což je částka, kterou se ji podařilo překonat právě dnes. Do konce kampaně zbývá pár hodin. Pokud byste se financování chtěli zúčastnit a případně si jím chtěli zajistit projektor s výraznou slevou (445 dolarů oproti 845 dolarům, jež budou autoři ODINu požadovat při uvedení výrobku na trh), nebo se prostě jen více informovat o výrobku, potom navštivte stránky zde.

https://www.youtube.com/watch?v=hHfCCRmQM0A

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře