Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyOd sterea až po Virtual 7.1 - Genesis představuje nové produktové řady...

Od sterea až po Virtual 7.1 – Genesis představuje nové produktové řady sluchátek

Značka herního vybavení Genesis útočí na trh sluchátek a herních headsetů. V průběhu několika týdnů firma plánuje uvést na trh nové modely a tím dát hráčům větší možnost svobodného výběru.

Všechny typy sluchátek se značkou Genesis mají několik společných prvků, jako je LED podsvícení, velké reproduktory, dlouhý a odolný kabel, citlivé mikrofony a robustní design. Jaké jsou tedy mezi nimi rozdíly?

Radon 600, Radon 720 a Radon 710

Produktová řada Radon nabízí prostorový zvuk Virtual 7.1. Toto řešení poskytuje hráčům iluzi přímé účasti ve hře. Navíc jsou tato sluchátka vybavena velkými měniči (50mm v případě Radon 600 a 720 a 40mm pro Radon 710), které by měly zajistit vysokou kvalitu zvuku. Vestavěná zvuková karta umožňuje v případě těchto sluchátek měnit charakter zvuku podle představ a potřeb uživatele. Jednotlivé modely se liší v celkovém designu a ve tvaru náhlavové části.

Argon 500 a Argon 570

Tyto modely naopak poskytují stereo zvuk.  Argon 500 nabízí možnost přizpůsobit vzhled sluchátek pomocí vyměnitelných magnetických náušníků. Navíc tyto náušníky mohou být snadno složeny a přenášeny. Argon 570 se chlubí neodýmovými měniči, díky kterým jsou sluchátka lehká a pohodlná.

Neon 350

Sluchátka Neon 350, stejně jako řada Argon, přináší stereo zvuk. Náušníky a náhlavová část jsou potaženy kůží, jsou vybaveny USB portem a 2 × 3,5mm jackem pro poskytování plné konektivity a kompatibility.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře