Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyČeská značka Yenkee nabízí rozmanité portfolio kvalitního IT příslušenství

Česká značka Yenkee nabízí rozmanité portfolio kvalitního IT příslušenství

Myši a klávesnice pro opravdové hráče, kompletní vybavení pro cestovatele nebo originální doplňky pro manažery. Mladá značka Yenkee nabízí kvalitní příslušenství k mobilům, tabletům i notebookům. Komplexní portfolio bylo navrženo tak, aby splňovalo požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.  „Důraz klademe především na výkon a design jednotlivých produktů,“ uvádí firma v tiskové zprávě.

Výrobce příslušenství Yenkee se prosadil především svojí řadou pro počítačové hráče. Těm pravidelně přináší novinky v oblasti klávesnic, myší, sluchátek a dalších komponentů. „Díky úspěchům u herní komunity jsme se rozhodli výrazně rozšířit naše cílové publikum. Vášnivým cestovatelům přinášíme komplexní nabídku, která jistě uspokojí jejich potřeby. Zároveň se chceme více přiblížit manažerskému prostředí skrze nadčasový design,“ řekl Patrik Kočvara, zástupce značky Yenkee.

Novými zástupci v portfoliu Yenkee jsou například herní set Ambush s funkcí anti-ghosting a podsvícením, optická myš Hornet s rozlišením snímače až 3 200 dpi, devíti programovatelnými tlačítky a interní 256kb pamětí pro uložení až pěti herních profilů. Pro méně pokročilé hráče je zase vhodná myš z řady Shadow. Běžní uživatelé pak ocení možnost výběru z dalších typů bezdrátových i USB myší, u některých delů přitom dosahuje životnost baterií až 36 měsíců.

Dále se v nabídce objevují herní sluchátka ze série Hornet, bluetooth sluchátka Groove, běžecké pouzdro na mobil, bluetooth selfie tyč Mondo a další produkty, se kterými vás postupně seznámíme v dalších zprávách.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře