Od dnešního dne si můžete koupit novou Nokii 3310


Od dnešního dne si můžete koupit novou Nokii 3310

Na nové modely značky Nokia s operačním systémem Android si ještě měsíc počkáme, novodobý model 3310, který staví na populárním mobilu z roku 2000, si však můžete zakoupit již dnes. Do prodeje vstupuje s cenovkou 1 599 korun.

Jednoduchý mobil Nokia 3310 designem a označením navazuje na ikonického předchůdce, který byl populární především pro svoji odolnost, jednoduchost a dlouhou výdrž baterie.

Novodobá Nokia 3310 se sice původnímu modelu podobá, ale uvnitř je to aktuální obyčejný telefon s vcelku solidní výbavou, ve které najdeme například barevný displej nebo fotoaparát s rozlišením 2 Mpx. Největší předností je však téměř měsíční výdrž na jedno nabití.

Nokia 3310 má doporučenou cenu 1 599 Kč u prodejců O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Operátor Vodafone pak v průběhu června ještě nabídne exkluzivně červenou variantu ve stejné cenové hladině.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Od dnešního dne si můžete koupit novou Nokii 3310


  1. Rudolf

    Nevím proč klamete s koupí Nokia 3310 když ještě není v prodejiPocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.