Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyOchrání iPad před pádem z výšky až 1,8 metru. Nová pouzdra od...

Ochrání iPad před pádem z výšky až 1,8 metru. Nová pouzdra od Logitech nejsou jen kusy plastu

Společnost Logitech představila tři ochranné kryty pro iPady, které mají měkce vyložené rohy zkonstruované tak, aby pomáhaly chránit tablet před poškozením pádem z výšky až 1,8 metru, a to i na tak tvrdý povrch, jakým je beton.

„iPad je úžasně všestranné zařízení, ale tolik z nás jej již upustilo a poškodilo – nebo se bojíme, že se nám to stane – že ve výsledku iPad nevyužíváme v plné šíři možností, jak bychom mohli,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Až dosud znamenala snaha chránit váš iPad před následky pádu uzavřít jej do objemného pouzdra, které ho však zbaví krásy a mobility, kterou iPady vynikají. Díky řadě ochranných pouzder Logi BLOK již nebudete nuceni volit mezi tím, zda svůj iPad chránit, anebo mít krásné pouzdro, které současně zachová všechny funkční vlastnosti…“

Výrobce tvrdí, že čtvercové rohy pouzder jsou vyrobeny z polymerů s extra vysokou schopností absorbovat nárazy, takže poskytnou iPadu vyšší ochranu tam, kde ji potřebuje nejvíce. Struktura polymerů schopných absorbovat energii pádu změkčí, odpruží nárazy a eliminuje poškození tabletu.

V prodeji se během srpna objeví celkem tři pouzdra. Logi BLOK Protective Shell pro iPad Air 2 a všechny iPady mini má prostý a štíhlý design, k dispozici bude zákazníkům v černé nebo rudo-fialové a modro-šedozelené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 190 Kč.

blok-shell-for-ipad-air-2-and-ipad-mini

Logi BLOK Protective Case pro iPad Air 2 poskytne stejnou ochranu před upuštěním jako předchozí kryt, ale navíc slouží jako vícepolohový stojánek, který pevně podepře tablet v jakémkoli úhlu v rozmezí 50 stupňů. Prodávat se bude v černé nebo rudo-fialové a modro-šedozelené barvě za 1 949 Kč.

blok-protective-case-for-ipad-air2

Poslední novinkou je pouzdro s klávesnicí Logi BLOK Protective Keyboard Case určené pro iPad Air 2. Můžete jej používat jen jako ochrannou fólii, když si chcete číst nebo procházet internet. Je-li vám příjemné mít při čtení volné ruce, můžete kdykoli vytáhnout stojánek, který si nastavíte v jakémkoli úhlu. A když budete potřebovat cokoli psát, nabízí kryt také bezdrátovou oddělitelnou klávesnici, jejíž druhou funkcí je ochrana displeje. Klávesnice má samostatnou řadu klávesových zkratek operačního systému iOS, aby psaní bylo ještě pohodlnější. V černé nebo modro-šedozelené barvě toto pouzdro přijde na 3 599 Kč.

blok-protects-keyboard-case-for-ipad-air2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře