Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyOblíbené smartphony série Honor 20 v Datartu drtí ceny

Oblíbené smartphony série Honor 20 v Datartu drtí ceny

Honor 20 je velmi dobře vybaveným telefonem střední třídy, který dokáže uspokojit i náročnějšího uživatele. Pakliže jste doposud váhali, zda jej koupit, nebo ne, budete mít nyní zřejmě jasno. Výrobce ve spolupráci s prodejcem Datart se rozhodl snížit cenu o dva tisíce korun, což znamená, že mobil může být váš už za 7 990 Kč. Na výběr je provedení Sapphire Blue a Midnight Black.

V případě lépe vybaveného Honoru 20 Pro výrobce před Vánoci rozšířil výběr o limitovanou edici Icelandic Frost, v barevném vyvedení inspirovaný odlesky ledovce. Kromě limitované edice je mobil k dispozici také ve variantě Phantom Blue nebo Phantom Black. K dostání je teď jen za 10 990 Kč.

A snížení cen se dotko také Honoru 20 Lite. V Datartu jej do konce měsíce seženete za 4 990 Kč. Na výběr je v barvách Midnight Black nebo Phantom Blue.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře