Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyOblíbená klávesnice SwiftKey pro iOS vyjde 17. září

Oblíbená klávesnice SwiftKey pro iOS vyjde 17. září

Jedna z nejpopulárnějších alternativních klávesnic pro Android bude již brzy dostupná také pro telefony iPhone. V obchodě App Store se objeví 17. září, tedy ve stejný den, kdy bude pro širokou veřejnost uvolněna nová verze operačního systému iOS s číselným označením 8.

První verze populární aplikace pro platformu Applu přijde bohužel s některými omezeními. Nenabídne například tak širokou podporu jazyků, na jakou jsou zvyklí androiďáci – chybět bude čeština/slovenština a funkce Flow pro psaní tahem bude zprvu dostupná pouze pro iPhone a iPod touch.

Vývojáři o všech nedostatcích ví a pravděpodobně na jejich odstranění už pracují. Než se však implementace nových jazyků a funkcí dočkáme ve veřejné verzi aplikace, bude to pár měsíců trvat.

Klávesnici SwiftKey si majitelé jablečných přístrojů budou moct stáhnout už tuto středu a to buď zdarma, nebo za malý poplatek (cca 20 Kč).

Zdroj: SwiftKey

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře