Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyObjevujte svět přímo z vaší dlaně. Aplikace Google Earth aktualizována na verzi...

Objevujte svět přímo z vaší dlaně. Aplikace Google Earth aktualizována na verzi 6.2

Google včera v tiskové zprávě oznámil, že vydal aktualizaci oblíbeného programu Earth pro platformu Android. Aplikace povýšila na verzi 6.2 a přináší několik výrazných novinek.

Od nynějška si můžete nechat zobrazit rozšířený seznam map zachycující aktuální srážky, zemětřesení anebo turistické trasy. Pakliže si prohlížíte něco zajímavého a chtěli byste se tím podělit s ostatními, tak můžete, nově je povoleno sdílení přes sociální službu Google+, GMail a další aplikace.

Google Earth lze díky implementaci KML souborů spouštět nově z jiných aplikací a přibyla i podpora pro službu Earth Builder .

Skrze Google Earth se můžete podívat téměř na jakékoli místo na světě, tedy například i na mořské dno. Jedná se v podstatě o počítačový glóbus, který v sobě kombinuje základní mapy s efektními funkcemi.

Chcete se procházet na vrcholu hory Corcovado, kde se nachází gigantická socha Ježíše Vykupitele (Cristo Redentor) a shlížet na celé Rio de Janeiro? Můžete!

Google Earth se nachází v Google Play zcela zdarma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře