Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyObjevte s aplikací 2GIS kina pod odkrytým nebem v Praze

Objevte s aplikací 2GIS kina pod odkrytým nebem v Praze

Informační systém Prahy 2GIS k 1. 8. 2015 přehledně zpracoval pražská letní kina, aby návštěvníkům usnadnil cestu za jedinečným filmovým zážitkem. Věděli jste například, že letní kino můžete navštívit i na takových místech jako jsou nádraží, bar pod kyvadlem nebo pláž?

Podle průzkumu, který primárně cílil na obyvatele hlavního města, téměř 89 % dotázaných již někdy letní kino navštívilo. Většina z nich (55 %) ovšem mimo hlavní město. Jako hlavní důvod, proč nechodí do letního kina v Praze, uvádí téměř 45 % dotázaných, že neví, kde pražská letní kina hledat.

Dalších 15 % se svěřuje, že je návštěva letního kina ještě nenapadla, a 13 % respondentů zmiňuje časové důvody. Mezi tři nejznámější a nejpopulárnější letní kina patří Regina v Karlíně, Aperol Spritz ve Žlutých lázních a letní kino na Střeleckém ostrově.

5 1

Pro všechny, kdo se nechtějí nechat během letošních prázdnin ochudit o tento jedinečný letní zážitek, je tu velmi snadné řešení. Stačí zadat slovní spojení „letní kino“ do vyhledávače buď on-line na stránkách www.2gis.cz nebo off-line ve stejnojmenné mobilní aplikaci.

Okamžitě pak získáte v detailní mapě přehled o letních kinech ve svém okolí včetně dodatečných informací o otevírací době, způsobu platby či kontaktech. A vždy budete mít jistotu, že získané údaje jsou aktuální. 2GIS totiž využívá vlastní call centrum, které kontaktuje organizace a informace ověřuje a aktualizuje na denní bázi.

„Letní kino je příkladem pravé letní romantiky. Kde jinde máte zářivé hvězdy nad hlavou i před sebou na plátně? Cestou do letního kina se však nemusíte řídit podle hvězd. Informační systém Prahy s 3D mapou 2GIS totiž obsahuje také praktický plánovač trasy,“ říká Jan Vališ, ředitel společnosti 2GIS, a dodává: „Stačí si vybrat, zda do kina pojedete autem či městskou hromadnou dopravou. V prvním případě se vám jistě budou hodit také informace o nejbližších možnostech parkování včetně informací o zónách, počtu parkovacích míst a ceně parkovného.“

Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store a Google play.

[appbox appstore id481627348]

[appbox googleplay ru.dublgis.dgismobile]

2 3 4

Zdroj: 2GIS TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře