Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyDo obchodů bylo posláno již pět milionů kopií Mafie 3

Do obchodů bylo posláno již pět milionů kopií Mafie 3

Vydavatelství Take Two o třetí Mafii mluví jako o velkém úspěchu, ale čísla hovoří jasně. Od října, kdy hra vyšla, bylo vyexpedováno pouhých pět milionů kusů. Nejedná se o prodeje koncovým zákazníkům, ale o kopie dodané do obchodů.

Zajímavé je, že nejnovější díl mafiánské městské akce během prvního týdne prodejů vyexpedoval 4 a půl milionu kopií, což pro Take Two Interactive, pod který spadá i brněnské vývojové studio 2K Czech, znamenalo nový rekord. Od té doby, tedy zhruba za 4 měsíce, k tomu ale přibylo pouhých 500 000 kopií. Vše tak nasvědčuje tomu, že hra o Vánocích totálně propadla a prodávala se minimálně.

Podobně si vedla i gangsterská akce GTA 5, tu však omlouvá to, že vyšla už před třemi roky. V listopadu loňského roku vývojáři hlásili 70 milionů vyexpedovaných kopií, o tři měsíce později už se „pětka“ chlubí číslem 75 milionů.

GTA

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře