Obchod Epic Games Store rozdává zdarma šest zábavných Batman her


Obchod Epic Games Store rozdává zdarma šest zábavných Batman her

Týden uběhl jako voda a tak tu máme další lákavou nabídku obchodu Epic Games Store. Ke stažení je tentokrát šest her s legendárním gothamským hrdinou Batmanem a všechny jsou znovu zdarma. Pokud si je tedy uložíte do knihovny, už navždy zůstanou vaše, aniž byste za ně zaplatili byť jedinou korunu.

Aktuální nabídka herní platformy Epic Games čítá rovnou šest kousků, protože nabízí dvě obsáhlé kolekce. Batman: Arkham Collection obsahuje trojici her od studia Rocksteady, které dlouhodobě patří mezi nejlepší se superhrdinou v hlavní roli. Konkrétně jde o tituly Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight.

Zbylé tři hry patří do již obří série LEGO her, takže jsou o poznání přístupnější. Kolekce obsahuje LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes a LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Součásná nabídka je platná až do čtvrtka 26. září, kdy hry s Batmanem vystřídají tituly Everything a Metro: 2033 Redux.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Obchod Epic Games Store rozdává zdarma šest zábavných Batman her


  1. shell shockers

    I definitely get a fee from each and every part of it. This is a great and informative website. I need to bless your heart .. Thanks.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.