Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyObchod Epic Games Store rozdává hry Q.U.B.E.2 a Layers of Fear zdarma

Obchod Epic Games Store rozdává hry Q.U.B.E.2 a Layers of Fear zdarma

Je před námi víkend a tak tu máme další lákavou nabídku obchodu Epic Games Store. Ke stažení jsou tentokrát dvě zábavné hry. Konkrétně můžete zdarma pořídit tituly Q.U.B.E.2 a Layers of Fear.

Q.U.B.E. 2 je z první osoby hraná logická hra, ve které se ujmete role Amelie Cross – archeoložky, která se záhadně probudila mezi antickými písečnými zříceninami. S pomocí velitelky Emmy Sutcliffe musíte spolu manipulací s objekty a řešením logických hádanek najít cestu domů ze zapomenutého světa.

Layers of Fear je psychedelická hororová hra z pohledu první osoby s důrazem na příběh a prozkoumávání. Ujmete se role malíře, jenž se snaží dokončit svůj magnum opus. Nacházíte se v neustále se proměňujícím sídle z viktoriánské éry plném děsivých vizí, které jsou výplodem malířovy narušené psyché. Cestou budete sbírat střípky mozaiky, která odhalí vaši smutnou a temnou minulost.

Současná nabídka na Epic Games Store je platná až do čtvrtka 30. října, kdy Q.U.B.E.2 a Layers of Fear vystřídají tituly Costume Quest a SOMA. Odkaz pro stažení her na Epic Store je zde. Závěrem podotýkáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře