Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyO2 zvyšuje dostupnost služby Internet Air

O2 zvyšuje dostupnost služby Internet Air

Operátor O2 přináší od června novinky u služby Internet Air. Ta zajistí připojení i pro ty domácnosti, kam nedosáhne pevný internet. Nově není služba vázána na konkrétní lokalitu, zákazníci ji mohou využívat doma, na tuzemské dovolené nebo na chatě.

Internet Air umožňuje surfování rychlostí až 20 Mbps. Využívá přitom takzvaný Chytrý datový režim, díky němuž může zákazník neomezeně surfovat po internetu plnou rychlostí. Pouze po dosažení 30 GB přenesených dat se rychlost připojení zpomalí, avšak údajně ne natolik, aby to omezilo komfort uživatele při běžném surfování.

Internet Air vyjde zákazníka na 499 Kč měsíčně. V případě, že využívá některý z tarifů FREE, získá ho za 399 Kč měsíčně.

Šíření internetu zajištuje LTE modem Huawei B890, který je možné spolu s tarifem získat na splátky za zvýhodněných 99 korun měsíčně na dva roky. V případě jednorázové platby nabízí O2 cenu 2 376 korun.

Instalace modemu je velmi jednoduchá, stačí ho jen zapojit do zásuvky. Modem vytvoří WiFi síť, ke které se může současně připojit až 32 zařízení. K modemu je možné se připojit také prostřednictvím tří ethernetových portů.

59ass

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře