Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyO2 v rámci Dnů Marianne nabídne výrazné slevy na smartphony Samsung

O2 v rámci Dnů Marianne nabídne výrazné slevy na smartphony Samsung

Dny Marianne nejsou jen výhodné nákupy oblečení a kosmetiky. O2 se letos do této slevové akce zapojuje ave dnech od 14. do 16. září nabídne slevu na vybrané modely značky Samsung. K tomu navíc operátor připravil také akci 1 + 1 na příslušenství – při nákupu vybraných krytů a tvrzených skel na telefon nebo tablet získají zákazníci druhý levnější výrobek zdarma.

Vybrané modely značky Samsung mohou zákazníci O2 během nadcházejícího víkendu pořídit s dvacetiprocentní slevou a také možností využít Samsung bonus.  U O2 je navíc možné je kombinovat s bonusem k tarifu, který operátor o nadcházejícím víkendu navýší u vybraných modelů až na sedm tisíc korun. Při kombinaci všech těchto výhod získají zákazníci například model Samsung Galaxy A6 s až 80% slevou za 1 396 korun.

Za čtvrtinovou cenu nabídne O2 také telefon Galaxy A8, který s novým tarifem vyjde na 2 496 korun. V průběhu následujícího víkendu firma zvýhodní také prémiovou řadu S9 a S9+. Například model S9 s 64 GB budou moci pořídit za 10 596 korun.

Slevu lze využít na prodejnách i na e-shopu O2 po předložení kuponu z časopisu nebo zadání kódu z aplikace Dny Marianne. S nastavením služeb zákazníkům pomohou v rámci O2 Péče konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru, a to nově pouze za jednu korunu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře