Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyeVoucher, nejnovější funkce aplikace Cashback App

eVoucher, nejnovější funkce aplikace Cashback App

Stále využívanější možností placení při nakupování se stávají dárkové poukázky do vybraného obchodu, které mají určitou dobu platnosti a dají se uplatnit na celý sortiment. Svoji popularitu nyní získávají zejména elektronické poukázky. Ty nově v České republice mohou využít i členové slevového programu CashbackWorld.

Od července je lze jednoduše a snadno objednat jak v chytrém telefonu v aplikaci Cashback App, tak na webových stránkách programu https://www.cashbackworld.com/cz/evoucher. „Novinku eVoucher jsme spustili s 6 vybranými obchodníky, další budou postupně přibývat v různých segmentech,“ říká Roman Malík, managing director myWorld s.r.o., která program provozuje. A jedná se o opravdu atraktivní prodejce, mezi které patří síť FAnn parfumerie a kosmetické salony, prodejny Foot Locker a e-shopy Mall.cz, Martinus.cz, Zalando.cz a ZOOT.cz.

Chtěli byste obdarovat své blízké či přátele a nedaří se vám vybrat nic konkrétního? eVoucher si můžete kdykoli vytisknout a věnovat jako dárek osobně nebo poslat e-mailem. eVoucher se dá ihned uplatnit na nákupy dle přání majitele. A to jak při na on-line nakupování, tak přímo v kamenných prodejnách. Bližší informace jsou v aplikaci u každého obchodníka.

Karta v peněžence

Mít plnou peněženku různých slevových karet a kartiček již není IN. Mějte ji vždy při sobě a to díky aplikaci ve svém chytrém telefonu. On-line registrace do Cashback World programu je jednoduchá a samozřejmě zdarma. Aplikaci Cashback App si po dokončení registrace můžete rychle a bezplatně stáhnout v Google Play nebo App Store a kartu tak mít vždy při sobě. Aplikace má i funkci lokálního vyhledávání, která najde všechny partnerské firmy, které jsou v blízkém okolí, kde se právě nacházíte. A to ať jste v České republice nebo v zahraničí.

[appbox googleplay com.cashback.card]

[appbox appstore id1173430105]

Cashbackové programy, díky kterým mohou lidé získat peníze zpět z nákupu, si našly své místo na výsluní. Velmi oblíbena je univerzální Cashback Card, kterou lze používat u více než 120.000 partnerských společností po celém světě. Registrovaní zákazníci si mohou vybírat ze široké škály obchodů a on-line shopů z oblasti bydlení, cestování, elektroniky, módy, zdraví až po sport, zábavu, potřeby pro zvířata či pojištění. Při každém nákupu získají členové programu až 5% peněz zpět a navíc sbírají body, které lze využít k nákupu ve speciálních nabídkách u partnerských firem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře