eVoucher, nejnovější funkce aplikace Cashback App


eVoucher, nejnovější funkce aplikace Cashback App

Stále využívanější možností placení při nakupování se stávají dárkové poukázky do vybraného obchodu, které mají určitou dobu platnosti a dají se uplatnit na celý sortiment. Svoji popularitu nyní získávají zejména elektronické poukázky. Ty nově v České republice mohou využít i členové slevového programu CashbackWorld.

Od července je lze jednoduše a snadno objednat jak v chytrém telefonu v aplikaci Cashback App, tak na webových stránkách programu https://www.cashbackworld.com/cz/evoucher. „Novinku eVoucher jsme spustili s 6 vybranými obchodníky, další budou postupně přibývat v různých segmentech,“ říká Roman Malík, managing director myWorld s.r.o., která program provozuje. A jedná se o opravdu atraktivní prodejce, mezi které patří síť FAnn parfumerie a kosmetické salony, prodejny Foot Locker a e-shopy Mall.cz, Martinus.cz, Zalando.cz a ZOOT.cz.

Chtěli byste obdarovat své blízké či přátele a nedaří se vám vybrat nic konkrétního? eVoucher si můžete kdykoli vytisknout a věnovat jako dárek osobně nebo poslat e-mailem. eVoucher se dá ihned uplatnit na nákupy dle přání majitele. A to jak při na on-line nakupování, tak přímo v kamenných prodejnách. Bližší informace jsou v aplikaci u každého obchodníka.

Karta v peněžence

Mít plnou peněženku různých slevových karet a kartiček již není IN. Mějte ji vždy při sobě a to díky aplikaci ve svém chytrém telefonu. On-line registrace do Cashback World programu je jednoduchá a samozřejmě zdarma. Aplikaci Cashback App si po dokončení registrace můžete rychle a bezplatně stáhnout v Google Play nebo App Store a kartu tak mít vždy při sobě. Aplikace má i funkci lokálního vyhledávání, která najde všechny partnerské firmy, které jsou v blízkém okolí, kde se právě nacházíte. A to ať jste v České republice nebo v zahraničí.

myWorld Benefits
myWorld Benefits
Vývojář: myWorld.com
Cena: Zdarma
‎myWorld Benefits
‎myWorld Benefits
Vývojář: myWorld 360 AG
Cena: Zdarma

Cashbackové programy, díky kterým mohou lidé získat peníze zpět z nákupu, si našly své místo na výsluní. Velmi oblíbena je univerzální Cashback Card, kterou lze používat u více než 120.000 partnerských společností po celém světě. Registrovaní zákazníci si mohou vybírat ze široké škály obchodů a on-line shopů z oblasti bydlení, cestování, elektroniky, módy, zdraví až po sport, zábavu, potřeby pro zvířata či pojištění. Při každém nákupu získají členové programu až 5% peněz zpět a navíc sbírají body, které lze využít k nákupu ve speciálních nabídkách u partnerských firem.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.