Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus na smartphony Samsung až...

O2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus na smartphony Samsung až na pět tisíc korun

Operátor navyšuje v rámci Black Friday svůj vánoční bonus. Od pondělí 11. do neděle 24. listopadu je tak možné získat telefony Samsung Galaxy A40, A50, S10e, S10 a S10+ až o pět tisíc korun levněji. Pořizovací cena tak může například u modelu Samsung Galaxy A40 klesnout na 1 495 korun.

Hodnota bonusu závisí na využívaném nebo nově pořízeném mobilním tarifu. Nejvyšší bonus ve výši 5 000 korun získají zákazníci při pořízení nového tarifu FREE+ Stříbrný a vyšší, jakéhokoli tarifu NEO nebo tarifu FREE se 7 GB a více dat v O2 Spolu. Bonusy O2 připravilo ale také k ostatním tarifům i stávajícím zákazníkům. Black Friday se objeví také v nabídce věrnostního programu O2 výhody, který na zmíněné telefony Samsung nabídne slevu až tři tisíce korun všem zákazníkům O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají.

Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, pro uplatnění slevy je třeba si nový telefon objednat do 24. listopadu. Na všech prodejnách budou moci od 11. do 24. 11 zákaznici také využít akci 1+1 na příslušenství – kdo si pořídí kryt nebo tvrzené sklo, dostane druhé příslušenství zdarma

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře