Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkyO2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus až na sedm tisíc...

O2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus až na sedm tisíc korun

Operátor navyšuje v rámci Black Friday svůj vánoční bonus až o 3 tisíce korun. Od pondělí 12. do neděle 25. listopadu je tak možné získat telefony Samsung Galaxy J6+, A6, A7 a S9/S9+ až o sedm tisíc korun levněji. Pořizovací cena tak může například u novinky Galaxy J6+ klesnout jen na 995 korun. I během akce Black Friday O2 umožňuje sčítat slevy v rámci balíčku O2 Spolu.

Letos poprvé se Black Friday objeví také v nabídce věrnostního programu O2 Extra výhody, který na zmiňované modelySamsung nabídne slevu až šest tisíc korun všem zákazníkům O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají. V O2 Extra výhodách bude v rámci Black Friday možné získat slevu také na modely iPhone 6S (sleva 2 000 korun) a 6S Plus (sleva 3 500 korun), které tak zákazníci pořídí již od 8 495 korun.

Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, pro uplatnění slevy je třeba si nový telefon objednat do 25. listopadu. Na všech prodejnách budou moct od 12. do 25. 11. zákaznici také využít akci 1+1 na příslušenství – kdo si pořídí kryt nebo tvrzené sklo, dostane druhé příslušenství zdarma. Zvýhodnění až 1 500 korun O2 nachystalo také na chytré hodinky a náramky z řady Samsung Gear S3 Frontier, Sport a Fit2 Pro.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře