Honor přichystal fotoakci se soutěží v OC Chodov. Přijďte se podívat!


Honor přichystal fotoakci se soutěží v OC Chodov. Přijďte se podívat!

Značka Honor připravuje pro své fanoušky zajímavou fotoudálost, která proběhne zítra v pražském OC Chodov. Kdo se na místo určení dostaví, může se nechat nafotit od profesionála a ještě k tomu soutěžit až o 500 zajímavých cen.

Jak přesně bude akce probíhat?

Od 14:00 do 18:00 bude v OC Chodov připravený inspirativní Honor fotokoutek, ve kterém bude profesionální fotograf. Návštěvníci obchodního centra se od něj mohou nechat vyfotit a získat vytištěnou fotku.

Pokud svou fotografii nasdílí s hashtagem #Honor10foto na sociální sítě, budou si moci vylosovat svůj dárek nebo slevu v prodejním stánku Honor v OC Chodov.

Mezi dárky budou třeba dva smartphony Honor Play, 20% sleva na 40 kusů Honoru 7A nebo 20% sleva na 20 kusů Honoru 10 a spousta dalšího. Fotku s hashtagem, která získá nejvíce lajků, navíc výrobce ocení Honorem Play.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.