Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyO2 TV má novou mobilní aplikaci se sjednoceným rozhraním

O2 TV má novou mobilní aplikaci se sjednoceným rozhraním

Po spuštění služby Moje menu přichází O2 TV s další inovací. Diváci si už nyní mohou stáhnout a testovat nově přepracovanou mobilní aplikaci O2 TV, která přináší atraktivnější design a především nově pojaté zobrazení všech pořadů. 

Zákazníci se tak mohou těšit na menu aplikace sjednocené s webovým a televizním rozhraním i na řazení pořadů, filmů a seriálů podle žánrů. Zahrnuto je i jejich jednoduché vyhledávání a zhlédnutí až 7 dní zpětně. Nechybí ani uložení vlastních nahrávek na 30 dní.

Kromě toho je připraven rychlejší přehrávač s vylepšeným ovládáním a moderním vzhledem. Nechybí ani nová maticová verze televizního programu. „Navíc ve sledování rozkoukaného pořadu teď mohou uživatelé pokračovat tam, kde naposledy skončili,“ podotýká Aleš Krejčí, manažer digitálních inovací společnosti O2.

Aplikaci operátor O2 průběžně monitoruje a následně zapracovává připomínky a zkušenosti jednotlivých uživatelů. „V souvislosti s tím, je v ní integrován systém pro zasílání zpětné vazby přímo z telefonu. Stačí tak mobilem jen zatřást a popsat, co se zákazníkovi líbí nebo naopak, co nefunguje správně,“ vysvětluje Krejčí.

Dostupné jsou zatím aplikace pro operační systémy Android a iOS, verze pro konzoli Xbox má být k dispozici v nejbližších dnech.

[appbox appstore id311143792]

[appbox googleplay cz.o2.o2tv]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře