Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyO2 spouští předprodej nových telefonů iPhone 7 a 7 Plus

O2 spouští předprodej nových telefonů iPhone 7 a 7 Plus

Pro všechny nedočkavce připravil operátor O2 i letos možnost předobjednávek, které odstartují již zítra na webu www.o2.cz/iphone7. „O nové telefony značky Apple je tradičně velký zájem, možnost předobjednávky proto vzhledem ke skladovým zásobám dostanou přednostně naši zákazníci, kteří projevili svůj zájem v registračním formuláři,“ řekl Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Spolu se zařazením iPhone 7 a iPhone 7 Plus do nabídky O2 zároveň snižuje ceny předchozích modelů až o 4 000 Kč. Kdo chce na koupi nového telefonu ušetřit dalších několik tisíc, může donést svůj stávající iPhone do některé ze značkových prodejen.

Specialisté operátora určí podle opotřebování jeho hodnotu a tu poté odečtou od ceny nového zařízení. Zákazník tak při koupi nového iPhonu může ušetřit až 13 tisíc korun, tvrdí O2.

559as

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře