Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 od ledna mění nabídku základních tarifů Basic a ZERO

O2 od ledna mění nabídku základních tarifů Basic a ZERO

Operátor O2 na leden chystá další zjednodušení tarifní nabídky. Od 1. 1. dojde k ukončení tarifní řady ZERO. Změní se také základní tarif Basic, jehož cena bude 49 korun za měsíc. Sazba 3,50 Kč za minutu volání a 1,50 Kč za SMS zůstane stejná.

Řada zákazníků tarifu ZERO ho podle nulového provozu na SIM kartě vůbec nevyužívá a SIM kartu má jen někde v šuplíku. Proto se O2 v rámci zjednodušování nabídky rozhodlo tarif ZERO ukončit. Zákazníci tohoto tarifu budou v průběhu ledna převedeni na tarif Basic, Machine, [:kůl:] nebo FREE podle toho, zda více volají, datují, nebo SIM kartu používají pro fungování některého zařízení, jako jsou zabezpečovací zařízení, dálková topení nebo otevírače vrat. Pro tato zařízení jsou určeny tarify Machine s měsíčním paušálem od 20 korun. Konkrétní tarif a novou výši měsíčního paušálu se zákazníci dozvědí nejpozději měsíc před změnou ve svém vyúčtování, týden před změnou dostanou také SMS nebo e-mail.

Tarif Basic je určený pro ty zákazníky, kteří potřebují být neustále na příjmu s malou potřebou volat nebo psát SMS. Jeho výhodou oproti předplacené kartě je jistota, že nehrozí odpojení nebo zablokování při nepravidelném využívání služby nebo zapomenutí dobití kreditu. Díky novému měsíčnímu paušálu je u tarifu možné zachovat výhodné sazby shodné s tarify FREE.

Všichni zákazníci si zároveň mohou sami vybrat jakýkoli jiný tarif z nabídky O2, případně službu O2 ZERO nebo Basic zrušit bez standardní výpovědní lhůty – tuto možnost dává O2 všem zákazníkům ukončovaných tarifů až do konce února 2016.

Zdroj: O2 TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře