Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyFripito přichází s vylepšenou verzí aplikace pro fotografy a slevami

Fripito přichází s vylepšenou verzí aplikace pro fotografy a slevami

Aplikace Fripito, určená všem fotografům na cestách, přichází po roce svého úspěšného fungování s novou verzí, která má nejen hezčí design, ale přináší také celkové zrychlení i pokročilejší vyhledávání.

Po roce od svého uvedení na trh se aplikace Fripito vrátila na mezinárodní fotografickou výstavu Photo Plus 2015 v New Yorku, kde exkluzivně představila novou verzi Fripito 2 pro iOS. Uživatelé si tak již dnes mohou vyzkoušet nový design, přehlednější obchod s nabídkou foto průvodců a celkově rychlejší fungování aplikace. Fripito 2 má vylepšené vyhledávání v průvodcích, kde si zájemce najde svého průvodce díky fulltextovému vyhledávání zadaného slova i v obsahu průvodců.

Nejbližší chystanou novinkou bude možnost navigace z aktuálního místa na cestě do místa vybraného zájmu na mapě s GPS polohou, a hlavně pak možnost prémiového předplatného, kdy po zaplacení paušálního poplatku bude mít uživatel přístup ke všem průvodcům z aktuální nabídky. V rámci oslavy spuštění nové verze nabízí Fripito všechny průvodce za 0,99 dolaru. Nabídka je časově omezena a platí jen 11. – 12. 11. 2015.

2 1

Aplikace Fripito, dostupná v App Store i Google Play, pomáhá objevovat zajímavá fotografická místa po celém světě a nabízí fotografické průvodce do mnoha nádherných lokací. Aplikaci připravují zkušení fotografové pro amatérské fotografy, kteří se chtějí zlepšit ve fotografování a rádi cestují. V jednotlivých průvodcích najdou nejen aktuální informace o místě, ale hlavně zkušenosti a tipy od fotografů, autorů průvodců.

Každý průvodce obsahuje skvělé fotky s užitečnými radami na cesty i pro fotografy, offline mapy, GPS polohu všech fotografií, doporučené vybavení pro fotografy, použité nastavení fotoaparátu a světelné podmínky v místě focení. Kromě osobních tipů od autora jsou v průvodci také všeobecné informace o zajímavostech daného místa, ubytování, dopravě i jídle, doporučené restaurace a kavárny apod. Veškerý obsah průvodce lze stáhnout do telefonu nebo tabletu již před cestou, a tak na cestě uprostřed africké pouště nebo grónského ledovce není potřeba připojovat se k internetu a uživatel má stále přístup ke všem informacím offline.

[appbox appstore id838815010]

[appbox googleplay com.fripito.Fripito]

Zdroj: Fripito

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře