Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyO2 jako kompenzaci dnešního výpadku pošle 1,2 milionu na dobročinné účely

O2 jako kompenzaci dnešního výpadku pošle 1,2 milionu na dobročinné účely

Operátor O2 se rozhodl dnešní výpadek mobilní sítě kompenzovat tak, že za každý neuskutečněný hovor pošle prostřednictvím své nadace peníze na dobročinné účely.

„Částkou 600 tisíc korun podpoříme Linku seniorů, stejný obnos pošleme také Lince bezpečí. Věřím, že těmto krizovým linkám tak usnadníme jejich nelehkou, ale záslužnou práci,“ říká Tomáš Budník, generální ředitel O2, a dodává: „Všem zákazníkům mohu slíbit, že uděláme maximum proto, aby se tato výjimečná situace již neopakovala.“

O2 dnes ráno postihl rozsáhlý výpadek sítě. Lidé se přes dvě hodiny nemohli dovolat ani připojit k internetu. Klienti si stěžovali i na nedostupnost dalších služeb, firmě nefungoval ani oficiální web. Všechny služby byly plně obnoveny až po 11. hodině. Výpadek byl způsoben přerušením optického kabelu při revizních pracích.

O22

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře