Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyO víkendu si můžete zdarma zahrát střílečku Rainbow Six Siege

O víkendu si můžete zdarma zahrát střílečku Rainbow Six Siege

Je před námi víkend, a pokud ho chcete strávit za počítačem, určitě vám přijde vhod nadcházející akce společnosti Ubisoft. Tento vydavatel totiž zdarma zpřístupní kooperativní akci Rainbow Six Siege. K nabídce vývojářů se navíc váže i zajímavá bonusová akce – až do 3. prosince se hra bude prodávat se 70% slevou.

Pro počítače bude titul zpřístupněn zítra v 17:00 našeho času a hrát bude možné až do pondělí 25. listopadu do 21:00. Na konzolích se Six Siege dočkáte od zítřejších 9:00 (Xbox One), respektive od 14:00 (PS4) až do pondělních 8:00 (Xbox One), respektive druhé hodiny odpolední (PS4).

Ke stažení bude plná verze hry včetně nového eventu Money Heist. Dobrou zprávou je, že všichni hráči, včetně těch se zakoupenou hrou, budou hrát společně. Nahraný progres bude samozřejmě ukládán do cloudu a kdo se pak rozhodne si Rainbow Six Siege pořídit, bude moci pokračovat tam, kde přestal.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře