Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyO víkendu se uskuteční česko-polská CS:GO bitva v solném dole

O víkendu se uskuteční česko-polská CS:GO bitva v solném dole

Horské bitvy o Sněžku a Lomnický štít jsou dobojovány. Ta další bude zuřit v v hlubinách země! Páté dějství populární série Asus ROG Extreme Gaming, ve kterém se utkají dva pětičlenné herní týmy v populární PC hře Counter-Strike: Global Offensive, totiž hostí legendární polský solný důl Wieliczka, nacházející se na dohled historického města Krakov.

Už tuto sobotu 22. října v 12:30 hodin vyzve špičkový český výběr ROG.eXtatus protivníky z polského týmu ATB Gaming v pohádkovém solném dómu, vytesaném v hloubce 150 metrů pod hladinou moře. Souboj o 50 000 korun, ze kterých nový extrémní šampion ukrojí rovných 35 000 Kč (poražený pak 15 000 korun), bude opět v přímém přenosu streamovat Twitch.TV.

Solný důl Wieliczka poblíž Krakova je jedním z nejstarších solných dolů světa. Jeho maximální hloubka činí 327 metrů a celková délka chodeb dosahuje 300 km v devíti úrovních. Roku 1978 byl zařazen na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Wieliczka_Extreme Gaming

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře