Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyO Apple iPhone 5 je obrovský zájem. V USA byl vyprodaný během...

O Apple iPhone 5 je obrovský zájem. V USA byl vyprodaný během hodiny

Apple včera zahájil předobjednávky nového iPhonu. Zájem uživatelů byl natolik silný, že během hodiny všechny kusy, které měl v zásobě, vyprodal. iPhone 5 se za oceánem stal obrovským hitem, navzdory tomu, že mnozí od něj očekávali přeci jen nějakou přidanou hodnotu navíc, něco, co stále konkurence nenabízí.

Během pouhé hodiny byly vyprodány všechny kusy určené pro předobjednávky s doručením 21. září. Vyprodané jsou všechny modely, tj. verze s 16GB, 32GB a 64GB uživatelskou pamětí. Uživatelé, kteří si pospali nebo na to jen zapomněli, mají smůlu.

Buď si budou muset stoupnout 21. září do řady před některý z kamenných obchodů nebo si počkat do 5. října. Kolik kusů si lidé celkově předobjednali Apple neupřesnil.

?Předobjednávky iPhonu 5 byly neuvěřitelné. Zájmem uživatelů jsme byli úplně unešeni,? poznamenal Nat Kerris, mluvčí společnosti Apple. Současnou generaci 4S si před rokem první den koupilo milion zákazníků.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře