Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNvidia hledá herního fotografa. Přihlaste se do soutěže!

Nvidia hledá herního fotografa. Přihlaste se do soutěže!

Nová soutěž výrobce Nvidia má za cíl objevit talentované tvůrce fotografií přímo v herním prostředí s pomocí technologie Ansel. Zapojit se do ní můžete do 21. prosince. Vyhrát lze výkonnou grafickou kartu GeForce GTX 1070 Ti i šanci na dlouhodobou spolupráci.

Každému, kdo rád pořizuje screenshoty zajímavých herních scén, otevírá technologie Ansel širokou škálu nových možností. Lze díky ní v podporovaných titulech pořizovat fotografie z jakékoliv pozice a také měnit parametry snímání, například zorný úhel nebo hloubku ostrosti. Výsledek je po té možné upravit dodatečnými filtry. Snímky mohou být pořízeny až v rozlišení 60K a dají se také vytvářet HDR nebo 360° fotografie.

Hráči mají nyní šanci ukázat své nejlepší nápady na využití Ansel v soutěži o lákavou cenu. Je libo si pořídit například selfie Taliona s armádou orků v Middle-earth: Shadow of War? Nebo zachytit tíživou atmosféru Hellblade: Senua’s Sacrifice, případně se podělit s kamarády o výpravu doprostřed bolívijského pralesa v Tom Cancy’s Ghost Recon: Wildlands? Nic z toho není problém, záleží jen na fantazii autorů.

Na vítěze soutěže čeká nejen grafická karta GeForce GTX 1070 Ti, ale také šance na dlouhodobou spolupráci. Zájemci se mohou soutěže zúčastnit prostřednictvím sociálních sítí Facebook nebo Instagramu.

Bližší informace o soutěži jsou dostupné na českém facebookovém a instagramovém profilu společnosti Nvidia v příspěvcích obsahujících soutěžní hashtag #ANSELfotograf.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře