Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyNový update pro World of Tanks přináší švédské lehké, střední a těžké...

Nový update pro World of Tanks přináší švédské lehké, střední a těžké tanky

Když už si říkáte, že World of Tanks už nemůže ničím překvapit, že zvládáte se svými vozidly všechny triky, tak vždycky přijde nějaké to překvapení. Aktualizace s pořadovým číslem 9.17 nabízí přesně ten okamžik, který vás pořádně nakopne.

Hráči dostávají hned dvě linie švédských tanků. Na bojiště tak vyjedou nejen „destroyer“ tanky, ale také solidní mix lehké, střední a těžké palebné síly. Švédské stíhací destroyery jsou opravdovým skvostem, který se ve hře objevuje. Charakteristickým znakem těchto vozidel je jejich nízký profil – někdy dokonce nejlepší ve své třídě. Do rukou tak získáte skutečně zastrašující palebnou sílu.

Na Tier VIII to bude proslulý UDES03 a ještě více známější Stridsvagn 103 zkráceně označovaný jako Strv 103B. Do hry zasáhnou navíc dva nové módy nazvané prostě a jednoduše Siege (Obléhání) a Travel (Cestování). V módu Travel bude potřeba pořádně sešlápnout pedál a rychle si zajistit pozici rychlým útěkem. V módu Siege se rychlost naopak bude snižovat, ale naopak výrazně stoupne schopnost naservírovat protivníkovi pořádné poškození.

WoT_Update_9.17_Screens_Mixed_branch_Emil_I_3

WoT_Update_9.17_Screens_Mixed_branch_Emil_I_1

„Originální design a unikátní hratelnost nově přidaných švédských tanků se okamžitě projeví a rozvine na bojišti,“ říká produktový ředitel World of Tanks Thaine Lyman. „Švédská inovativní technická řešení přinášejí do hry spoustu nového. Na nové módy Siege a Travel si bude potřeba nějaký čas zvykat. Jejich zvládnutí však bude ohromnou bojovou silou.“

Švédsko tak do hry přichází celkem s desítkou lehkých, středních a těžkých tanků. V horní části stromu pak na vás čeká mocný Tier X tank Kranvagn, což lze považovat za skutečnou lahůdku.

Více se o nové aktualizaci se dozvíte na oficiálních stránkách hry.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Coto ma spolecneho s telefonama tabletama nebo aplikacema?
    Jedny a ty same clanky zde a na pct nezda se vam jeden web zbytecnej?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře