Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyNový trailer na Call of Duty: Infinite Warfare odhaluje příběh

Nový trailer na Call of Duty: Infinite Warfare odhaluje příběh

Call of Duty: Infinite Warfare vychází již začátkem listopadu a vývojáři na nový díl populární herní série upozorňují příběhovým trailerem, který ukazuje hlavního záporáka a prozrazuje, planeta Země na tom nebude nejlíp.

Nový trailer z kampaně pro jednoho hráče ukazuje nejen pořádnou akci na Zemi i ve vesmíru, ale nabízí také pohled na padoucha admirála Salena Kotche, kterého hraje Kit Harrington ze seriálu Hra o trůny. Ve videu se krátce mihne i kapitán Bradley Fillion, jemuž tvář propůjčil známý zápasník UFC Conor McGregor.

Děj příběhové kampaně Infinite Warfare se orientuje na osobu kapitána Nicka Reyese, který je členem United Nations Space Alliance (UNSA), která ho s posádkou na jeho lodi UNSA Warship Retribution pošle zakročit proti rebelům ze Settlement Defense Front (SDF), která se snaží postupně ovládat jednotlivé části soustavy.

Call od Duty: Infinite Warfare vychází 4. listopadu na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Nové video je příslibem, že by hra mohla nabídnout pořádnou singleplayerovou kampaň.

Zdroj: pcgamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře