Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyiPhone 7 bude u Vodafonu s dvoutisícovou slevou při koupi v e-shopu

iPhone 7 bude u Vodafonu s dvoutisícovou slevou při koupi v e-shopu

Začátek prodeje nového modelu iPhone 7 a iPhone 7 Plus se blíží i do České republiky. Vodafone nabídne zákazníkům nejnovější modely od Applu od tohoto pátku, 23. září, a to v pěti barvách a ve třech různých paměťových variantách. K dispozici bude zájemcům jak v kamenných pobočkách, tak i v e-shopu. Při koupi v e-shopu navíc zákazníci všechny dostupné modely získají se slevou 2 000 Kč.

Tato sleva platí v případě, že si zákazník telefon objedná online spolu s jedním z Red tarifů (tzn. Red LTE, Red LTE Plus, Red LTE Premium nebo Red+). Stávající zákazník slevu také získá, když současně s nákupem telefonu uzavře smlouvu na svém čísle, případně si ji prodlouží (pokud smlouva končí méně než za 10 měsíců). Vybere si, zda si ponechá svůj současný tarif, nebo přejde na jeden z Red tarifů.

iPhone 7 bude dostupný podle skladových zásob, které Vodafone bude každý týden doplňovat. Zákazníci budou moci vybírat z černé (Black), zlaté (Gold), růžovozlaté (Rose Gold), stříbrné (Silver) a temně černé varianty (Jet Black) .

Vodafone navíc s příchodem nových iPhonů 7 a 7 Plus nasadí nově do nabídky i starší modely, a to iPhone 5s s pamětí 16 GB a iPhone 6s s pamětí 32 GB. Tyto dva starší modely budou k dispozici v průběhu října.

ass

Zdroj: Vodafone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře