Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNový tarif Vodafonu nabídne 60 GB dat za 449 Kč měsíčně

Nový tarif Vodafonu nabídne 60 GB dat za 449 Kč měsíčně

Vodafone navazuje na představení nových tarifů Red Naplno a zdvojnásobuje objem dat i u svého přenosného internetového připojení pro domácnosti. Nový tarif Připojení bez kabelu Naplno poskytuje zákazníkům datový objem 60 GB, který si mohou vzít kamkoliv s sebou. Novinka, která bude stát stejně jako její předchůdce 449 Kč měsíčně, bude v září 2017 doplněna o další zajímavé služby. U stávajících produktů Připojení bez kabelu a Připojení bez kabelu+ Vodafone v rámci letní promo akce zákazníkům navýší datový objem z 30 GB na 60 GB.

Noví zákazníci, kteří si Připojení bez kabelu Naplno pořídí od 12. června, získají základní objem dat 60 GB. Po jeho vyčerpání poběží internet dále plnou rychlostí a datový objem bude automaticky navyšován po 5 GB za cenu 49 Kč. Díky nové službě Data Limit, která bude k dispozici v samoobsluze Můj Vodafone, budou mít zákazníci kontrolu nad svou datovou spotřebou a budou si moci nastavit a měnit maximální počet automatických dokupů dat. V případě, že zákazník nebude chtít další data, může přes Data Limit minimalizovat počet dokupů na nulu. Tato a jiné doplňkové služby budou k dispozici až od září 2017, do té doby se zákazníkům po vyčerpání 60 GB pouze zpomalí rychlost připojení na 256 kbit/s.

Zákazníci, kteří mají stávající službu Připojení bez kabelu+, budou mít v rámci letní promo akce automaticky navýšený datový objem z 30 GB na 60 GB za stávajících podmínek tarifu. Po skončení promoakce v září 2017 budou zákazníci bezplatně převedeni na nový tarif Připojení bez kabelu Naplno, kde za stejnou cenu dostanou dvojnásobek dat jako standardní nabídku. Pokud zákazníci nebudou souhlasit se změnou tarifu, mohou od smlouvy odstoupit standardní cestou bez sankcí.

Uživatelé služby Připojení bez kabelu dostanou v rámci letní promoakce také dvojnásobný datový objem 60 GB se stávající rychlostí 4 / 2 Mbit/s. Po skončení akce budou mít možnost přejít na novou službu Připojení bez kabelu Naplno nebo se vrátí k původnímu nastavení služby Připojení bez kabelu s 30 GB.

Od 11. června zároveň Vodafone zlevnil modem Huawei LTE CPE B310. Zákazníci se smlouvou na 24 měsíců jej zakoupí za 1 777 Kč. Zákazníci bez smlouvy pak za cenu 2 777 Kč. Pokud zákazníci již modem vlastní a pořídí si nový tarif Připojení bez kabelu Naplno, nemusí jej nijak měnit nebo znovu nastavovat a nový tarif jim bude fungovat automaticky.

Výhody nového tarifu Připojení bez kabelu Naplno:

základní datový objem 60 GB + možnosti dokoupení dat (k dispozici až od září 2017),
rychlost stahování až 8 Mbit/s, rychlost nahrávání až 4 Mbit/s,
zařízení je plně přenosné a může sloužit v domácnosti, na chatě či chalupě, v kanceláři nebo si jej lze vzít s sebou na dovolenou po ČR do penzionu či hotelu,
připojit lze až 32 zařízení přes Wi-Fi a 1 zařízení přes kabel (např. mobilní telefony, tablet a notebook, ale také SmartTV, stolní počítače nebo herní konzole),
modem podporuje všechny dostupné frekvence 3G i 4G LTE,
instalace je velice snadná a nemusíte si domů zvát technika – stačí modem připojit do elektřiny a vložit SIM kartu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. To by se mi na chatě hodilo. V notebooku mám USB modem a dat není nikdy dost, navíc O2 tam má mizerné 4G pokrytí, takže jakákoliv data navíc jsou super.

  2. Za měsíc ze svého telefonu (Huawei P9 Lite 2017) nasdílím tak 1 GB dat, vyšší limit by se hodil.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře