Nový Samsung Galaxy S10 bude mít trojitý fotoaparát


Nový Samsung Galaxy S10 bude mít trojitý fotoaparát

Jedním z lákadel chystané desáté generace Galaxy S by měl být v displeji integrovaný ultrazvukový snímač otisků prstů.  Další novinkou, se kterou špičkový smartphone dorazí, bude i trojitý fotoaparát umístěný na jeho zadní straně. Alespoň to tvrdí jihokorejský portál The Investor.

Díky trojici senzorů by měl být telefon schopen pořizovat ještě kvalitnější snímky než současný model Galaxy S9(+) a nabídnout pokročilý optický zoom.

Ačkoli zatím o S10 není potvrzeno vůbec nic, o výbavě jubilejního topmodelu se samozřejmě spekuluje. Mluví se například také o displeji, jehož hustota má dokonce hranici 600 ppi.

Stejně jako u Galaxy S9 a S9+, opět budou existovat dvě verze a základní model s 5,8palcovou obrazovkou doplní „plusko“ s úhlopříčkou 6,3 palce. Panely budou samozřejmě po stranách zahnuté.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.