Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyNový Samsung Galaxy 4 má mezeru mezi displejem a rámečkem, stěžují si...

Nový Samsung Galaxy 4 má mezeru mezi displejem a rámečkem, stěžují si majitelé

V Jižní Koreji se minulý pátek začal prodávat tabletomobil Galaxy Note 4. Někteří z prvních majitelů tohoto přístroje si ale stěžují na kvalitu zpracování, které odpovídá spíše běžné lowendové čínské produkci. Chyba při výrobě způsobila, že se mezi displejem a kovovým rámečkem vytvořila velká mezera, do které napasujete třeba i vizitku.

Samsung na vzniklý problém reagoval prostřednictvím svého mluvčího, který uvedl, že firma o chybě ví a pracuje na její nápravě. Příčina nezvyklé vady je nejspíše způsobena uspíšením výroby kvůli představení mobilního telefonu iPhone 6 Plus, který slaví mezi uživateli nebývalý úspěch.

V Jižní Koreji se čtvrtá generace populárního phabletu Galaxy Note začala prodávat v pátek 26. září, do konce října má být přístroj dostupný na 140 světových trzích včetně českého a slovenského.

Dostihla Samsung jeho vlastní karma? Patří totiž k firmám, které se vysmívaly Applu a jeho problémů s ohýbáním.

galaxy-note-4-issues

Zdroj: GforGames

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

    • no to samí se dá říct s ohebností iPhonu viď =) chyby se najdou všude, ale mezera na sušenky rozhodně neni tak zásadní jako to, že rozbiješ mobil jen že ho nosíš v kapse

  1. Kdyby měli jedno tělo a jen měnili součástky na PCB, tak se jim to nestane.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře