Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyS aplikací British Airways pro iPhone budete mít dokonalý přehled o vašem...

S aplikací British Airways pro iPhone budete mít dokonalý přehled o vašem letu

Britská letecká společnost British Airways neustále zdokonaluje své služby zákazníkům. Nově si mohou všichni uživatelé mobilních telefonů iPhone stáhnout novou mobilní aplikaci, která je bude na londýnském letišti Heathrow informovat o otevření gatů a možnosti nástupu do letadla.

Svůj letový status lze jednoduše sledovat přes notifikační centrum a být tak neustále v obraze. British Airways je také první britskou aerolinkou využívající technologii iBeacon, která zjišťuje polohu uživatele a na základě té mu upozornění zasílá.

Všichni uživatelé aplikace cestující s British Airways navíc dostanou při vstupu do letištního salónku uvítací zprávu s aktuálním heslem WiFi, aby si mohli čekání na svůj let zpříjemnit procházením internetu nebo se věnovat práci.

„Máme jedinečnou příležitost nabídnout našim zákazníkům jednoduché a intuitivní řešení jejich potřeb, a zpříjemnit jim tak jejich cesty. V dnešní době moderních technologií je potenciál aplikací nekonečný, vyžaduje ale pečlivou rovnováhu, jelikož to poslední, co bychom chtěli, je bombardovat naše zákazníky upozorněními. Zpětná vazba je ale veskrze pozitivní, což nás těší a motivuje k vytváření dalších inovací,“ řekl Petr Duchek, obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko.

Aplikace British Airways pro iPhone, která ve své poslední verzi podporuje i systém iOS 8, je v současné době nejlépe hodnocená a nejstahovanější letištní aplikace. Od jejího uvedení na trh si ji stáhly již více než 4 miliony zákazníků. Stejně jako pro iPhone je aplikace k dispozici pro Android, Windows Phone, BlackBerry a také na Amazon Appstore.

[appbox appstore id284793089]

[appbox googleplay com.ba.mobile]

1 2 3

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře