Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNový iPhone 6 se blíží. Získejte informace o startu prodeje u O2...

Nový iPhone 6 se blíží. Získejte informace o startu prodeje u O2 mezi prvními

Patříte mezi fanoušky značky Apple a netrpělivě čekáte na představení nové generace telefonu iPhone? Právě pro vás přináší O2 možnost přednostně získat informace k zahájení prodeje nového modelu iPhone, který se v nejbližších týdnech objeví na českém trhu. O2 nabídne nový iPhone ve stejný den, kdy bude oficiálně dostupný v České republice.

Pokud chcete získat informace mezi prvními, registrujte se už nyní pomocí formuláře na www.o2.cz/apple.

„iPhone patří v našich prodejnách k nejžádanějším telefonům ve své kategorii a mezi našimi zákazníky má řadu fanoušků. Těm nyní přinášíme možnost dozvědět se mezi prvními datum zahájení prodeje, typy dostupných telefonů a také ceny, za které je budeme nabízet,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Nový telefon bude možné zakoupit v O2 Prodejnách i na e-shopu se zárukou nejnižší ceny, a navíc na splátky bez navýšení. Pokud si pořídíte nový telefon v jedné ze 147 O2 Prodejen nebo na e-shopu O2, získáte tyto výhody:

Garance fungování nejrychlejšího internetu LTE od O2
Záruka nejnižší ceny
Možnost zakoupení na splátky bez navýšení
Bezplatné poradenství (přenesení kontaktů, pomoc s nastavením telefonu)
Správné nastavení a funkčnost internetu, MMS nebo aplikace iMessage
Dvouletá záruka a servisní síť na celém území České republiky
Originální balení určené pro ČR (návody, nabíječka, atd.)

vizual

Zdroj: TZ O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Vsadím boty, že krom „většího“ ajfonka, se opět žádná revoluce nebude dít. Ale přitom lidé už čekají fronty na zbrusu nový iPhone 6.
    Úžasné.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře