Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNový Huawei dostane revolučně pojatý displej

Nový Huawei dostane revolučně pojatý displej

První smartphony s „vyvrtanou“ dírou pro umístění selfie kamerky se nezadržitelně blíží. Již bylo potvrzeno, že originální výřez dostane Samsung Galaxy A8s. Objevit se však má až zkraje příštího roku na veletrhu CES. Prvenství pro sebe tak uzme Huawei, který telefon s miniaturním otvorem v levém horním rohu displeje představí už příští měsíc. Vyplývá to ze zveřejněné upoutávky. Další detaily na serveru Weibo už bohužel zveřejněny nebyly.

Můžeme jen spekulovat, zda nový Huawei bude svou výbavou spadat do střední třídy. Bylo by to ale logické. Je obvyklé, že výrobci některé inovativní funkce nejprve zkouší u cenově dostupnějších telefonů, aby je pak časem, až vychytají veškeré mušky, nasadili ve vlajkových modelech.

S takzvaným displejem typu Infinity-O se tak s největší pravděpodobností setkáme i u vrcholných řad P30 a Mate 30. Některá média pak spekulují, že „díru“ v displeji si vyslouží i konkurenční Samsung Galaxy S10.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře