Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyNovinky od dánského výrobce prémiových ochranných skel PanzerGlass

Novinky od dánského výrobce prémiových ochranných skel PanzerGlass

Do tuzemských obchodů dorazila odolná skla PanzerGlass Privacy CamSlider. Dostupná jsou pro telefony iPhone 6, 6s, 7, 8 a jejich Plus verze, a to jak v černé i bílé variantě.

Sklíčka kromě filtru, který znemožňuje sledovat obsah displeje komukoliv mimo zorný úhel samotného uživatele mobilu, disponují také funkcí CamSlider. Ta umožňuje kdykoliv podle potřeby zaslepit přední fotoaparát.

Doporučená maloobchodní cena skla PanzerGlass Privacy CamSlider je 999 Kč včetně DPH.

Další zajímavou novinkou jsou pak skla pro Samsung Galaxy S9 a S9+ s celoplošnou vrstvou lepidla. Na rozdíl od běžných skel pro zařízení se zakřiveným displejem, která bývají lepená pouze po okrajích, má nový model disponovat mnohem lepší přilnavostí, což vylepší i jeho odolnost. Tato skla jsou prodejcům dodávána se speciální aplikační sadou, a sklo tak zákazníkovi přímo na prodejně nainstaluje proškolený personál.

Nová skla pro Samsung Galaxy S9 a S9+ jsou v prodeji za 1 199 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře